Kolay Vale Özellikleri

Etkin Personel Yönetimi

İşe aldığınız valenin kayıtlarını sistem üzerinden girerek yönetici ve personel olarak yetki ataması yapabilirsiniz. Böylece hangi aracı hangi personelin teslim aldığını/teslim ettiğini kolayca takip edip personel odaklı iş kalitenizi artırabilirsiniz.

Logonuz Hep Başrolde

Logonuz sizin bir parçanız, bu nedenle Kolay Vale Sistemi’nde her zaman sizin logonuza yer verir ve araç sahipleri tarafından tamamen size özel bir sistem algısı yaratırız.

Geri Bildirimin Gücü

Müşterileriniz araçlarını beklerken ya da daha sonra sizin oluşturacağınız bir mini anket ile işletmenizin değerlendirmesini yapabilir, siz de geri bildirimler sayesinde hizmet kalitenizi sürekli geliştirebilirsiniz

Vale Hizmetini Değerlendir

Müşterileriniz araç tesliminden sonra, valeden aldığı hizmeti yıldız seçimi yaparak değerlendirebilir ya da düşüncelerini, önerilerini açıklama olarak yazabilir. Bu geri bildirimler sayesinde hizmet kalitenizin standardını her zaman koruyabilirsiniz.

Oto Yıkama

Vale hizmeti verdiğiniz bölgede oto yıkama varsa ya da bu hizmeti işletmeniz bünyesinde verebiliyorsanız; yönetim panelinden ortalama yıkama süresi ve ücret bilgisi girerek araç sahiplerine oto yıkama hizmeti de sağlayabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat

Araç tesliminde gönderilen SMS ile, müşterilerinizin göreceği ekranda işletmenize özel reklamların yer aldığı alanlar yaratabilirsiniz. Böylece kampanya ve fırsatlardan, yeni hizmetlerden/ürünlerden araç sahiplerini haberdar edebilirsiniz.

Geçmiş Hizmetler

Bu sistem sayesinde müşterileriniz sadece kendine ait hizmet dökümüne, siz ise tüm zamanları filtreleyebileceğiniz hizmet dökümüne kolayca ulaşabilirsiniz.

İşletme Bilgileri

Araç sahiplerinin vale hizmetini takip ettikleri ekranda işletmenize ait bilgilerin ve iletişim bilgilerinizin yer almasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyanın Gücü

Müşterilerinizin sizi sosyal medyada da rahatlıkla bulabilmesi için sosyal medya linklerinizi sistem üzerinden paylaşabilirsiniz.

Raporlama Ekranları

Ciro, geçmiş hizmetler ve personel hizmetlerini tarih/kişi bazlı olarak filtreleyebilirsiniz. Böylece iş geliştirme alanında size yardımcı olabilecek verilere ulaşabilirsiniz. Kolayca personel takibi yapabilir, performans ölçümlemesini de raporlama ekranında görebilirsiniz.

Online Ödeme / Çok Yakında

Online ödeme kolaylığı ile müşterileriniz araç tesliminden önce ödemelerini sistem üzerinden yaparak vakit kaybetmeden araçlarını teslim alabilir.

Araç Rezervasyon / Çok Yakında

Bazı araç sahipleri, araçlarının özellikle işletmenin önünde park edilmesini isteyebilir. Bu durumda kapı önü park ücreti farklı olacağı için, araç sahibi işletmeye gitmeden belirlediğiniz fiyat çerçevesinde rezervasyon yaparak aracının kapının önüne park edilmesini sağlayabilir.

Kendini Sürekli Geliştiren Sistem: Kolay Vale

Birlikte çalıştığımız işletmelere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Geliştirmeye de devam edeceğiz. Ve işin iyi tarafı; Kolay Vale Sistemi’ni seçen işletmeler sistemsel iyileştirmelerden ve yeni özelliklerden hiçbir ek ücret ödemeden faydalanmaya devam edecekler

İletişime Geçin

Demo Talep Etmek İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin