Neden Vale Yönetim Sistemi ve Neden Kolay Vale?

Neden Vale Yönetim Sistemi ve Neden Kolay Vale?

Heotech Bilişim A.Ş olarak dinamik,araştırmacı ve yenilikçi bir ekibiz. Kolayvale projesine başlarken vale yönetim şekillerini ve vale yönetim programlarını detaylıca inceledik. Ekosistemin ihtiyaçları belirlenmiş bazıları gerçekten gereksinim bazıları da alışılmış düzenin getirdiği aslında ihtiyaca yönelik olmayan alışkanlıklar.

Vale yönetim şekilleri incelendiğinde , koçan üzerinden bir tarafı müşteriye verilen bir tarafı işletmede kalan kağıt yığınları, sarf maliyeti ,müşterinin kağıdı kaybetmesi gibi problemler var
Kağıt yerine kart verilen sistemler, kartın yetersiz gelmesi , kaybolması gibi sorunlar ortaya çıkarıyor
Sisteme plaka girilerek alınan etiketlerin müşteriye verilmesi, etiketler kaybolabiliyor , yatırım maliyeti yüksek
Kumanda yöntemi yukarıda ki yöntemlerle kıyaslandığında yenilikçi olarak bakılabilir ama yatırım maliyeti , kumanda kaybolma olasılığı gibi problemler işletmeyi yoruyor. Son olarak da KolayVale Mobil Vale İşletim Sistemi ; Vale sektörünün ihtiyaçlarını mobilize ederek yatırım maliyetini ortadan kaldırıyor, yönetimi çok kolay, detaylı raporlar ile vale hizmetinin ne seviyede verildiğinin görülebilmesi, vale performanslarının ölçülebilmesi, ciro raporlarının görülebilmesi , araç tanıma ,abone misafir sistemi, tarife değişikliklerinin tanımlanabilmesi ve daha birçok özelliği ile vale programlarının da üzerinde Premium bir hizmet sunuyor.

Kolay Vale Yönetim Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Ios ya da Android storedan indirilebilen kolayvale uygulaması ile vale yönetim paneli üzerinden kendisine tanımlanmış kullanıcı adı ve parola ile uygulamaya giriş yapıyor.

Müşteri aracı yaklaşırken araç plakasını uygulamaya giriyor, müşteri araçtan inerken “aracınızı çağırabilmeniz için size bir sms gelecek telefon numaranızı rica edebilir miyim” diyerek telefonunu istiyor. Müşteriye sms gidiyor. .

Misafir Telefon Numarasını Vermek İstemezse Ne Oluyor?

Telefon numarasını vermek istemeyen misafire üzerinde id yazan ve QR kodlu bir etiket veriliyor.Misafir Qr kod ile ya da etikette yazan link ile işletmeye özel sayfaya girerek aracını çağırabilir ya da fiziksel olarak etiket ile teslim alabilir.

Misafir Aracını Çağırmak İsterse Süreç Nasıl İlerliyor?

Müşteri aracını isterken sms içinde ki linke tıklayarak işletmeye özel hazırlanmış sayfaya giriş yapıyor. Sayfa üzerinde slider alanında işletmeye özel kampanyaları görebilir. Böylelikle işletmeden vale hizmetini alan bir misafire yeni ürün pazarlama imkanı doğmuş oluyor. Vale geliri dışı ekstra gelir etme imkanı elde etmiş olunuyor. .

Misafir aracımı çağır butonu ile aracını çağırıyor. Butona tıklar tıklamaz valelerin telefonlarına yüklü kolay vale uygulaması tarafından valelere bildirim gidiyor ve bir araç talebi olduğu uyarısı alıyorlar. Vale sistem üzerinden aracı üzerine alıyor , araç teslim noktasına götürüyor, misafir gelmemişse misafire uygulama üzerinden otomatik “aracınız hazır sizi bekliyor “ mesajı yollayabilir.Araç tesliminden sonra araç teslim edildi butonuna basarak işlemi sonlandırıyor. .

Kolay Vale Sistemi Ne Tip Raporlar Sunuyor?

Yazılımını kendi ekibimiz yaptığı için veri tabanımızda bir çok log tutuyoruz. Yönetim paneli üzerinde ciro raporu, vale performans raporu, araç marka raporu, kampanyalara tıklama sayısı gibi raporlarımız mevcut ama müşterilerimiz ekstra bir rapor da isterlerse bunu yönetim paneline eklemek bizim için çok kolay.

Benzer İçerikler